01 Ağustos 2014, Cuma 12:49:48 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu selda kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
سيلدا    
 
selda kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Sel, taşkın su
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada selda kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. selda kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan selda kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SÜJE SÜJE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR ŞEYIN ASIL KONUSU, FÂIL, ÖZNE. HUKUK KURALININ ILGILENDIĞI ASIL ŞEY.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dişi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
ünsa kız MÜENNES kancık Kızılcahamam ilçesinde bir içmece Şuh, işveli, çekici Yumuşak, kolay işlenen Kadın Hayvan ve bitkilerin, erkeği tarafından döllenecek biçimde oluşmuş cinsi Kadına özgü Girintili ve çıkıntılı olmak üzere bir çift oluşturan nesnelerden girintili olan Yumuşak, kolay işlenen (maden). Şuh, işveli, çekici Yumurta oluşturan veya yavru doğuran (birey)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön