17 Nisan 2014, Perşembe 14:31:59 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu sen cok tatlisin kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) youre so sweet
2-) you are very sweet
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada sen cok tatlisin kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. sen cok tatlisin kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan sen cok tatlisin kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

İTİRAZ İTİRAZ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR FIKRI VEYA BIR HÜKMÜ KABUL ETMEME. HUKUKTA ITIRAZ SAVUNMA YOLLARINDAN BIRIDIR. BIR IŞLEME TEMELDEN KARŞI ÇIKMA. CEZA HUKUKUNDA ITIRAZ ISE MAHKEMECE VERILEN BIR HÜKME KARŞI, ÜST MAKAMLARDA ITIRAZDA BULUNMA, VERILEN KARARI RADDETME. ÇOĞULU ITIRÂZÂT DIR. CMK MD. 297, 304.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : jurnallemek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Şikâyet etmek, ispiyonlamak Jurnallemek işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish