24 Ekim 2014, Cuma 21:44:44 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu seni arzuluyorum kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
seni arzuluyorum    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada seni arzuluyorum kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. seni arzuluyorum kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan seni arzuluyorum kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
CEBRİ İCRA CEBRİ İCRA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ZORLA YERINE GETIRME, BORCUNU ÖDEMEYEN KIMSENIN BU BORCU ÖDEMESI IÇIN ZORLANMASI, EL KONULAN MALININ ICRÂ YOLUYLA SATILMASI VE ELDE EDILEN PARAYLA BORCUN ÖDENMESI. BU DA YA BORÇLUNUN BIR KISIM MALLARINA EL KONULARAK SATILMASI ŞEKLINDE CÜZ'I CEBRI ICRA DIR. YAHUT DA BÜTÜN MALLARINA EL KONULARAK SATILMASI VE BORÇLARININ ÖDENMESI ŞEKLINDEDIR. KÜLLÎ CEBRI ICRÂ YASAĞI: KARI-KOCA ARASINDA SÖZKONUSU ALACAKLARDAN DOLAYI BIRBIRLERI HAKKINDA CEBRÎ ICRÂYA BAŞVURMAMASI DURUMU. KARIDAN KOCAYA VE KOCADAN KARIYA CEBRÎ ICRÂ OLMAZ. MK MD. 165, IIK MD. 24 VS.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : isimlendirilme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Adlandırılmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön