21 Eylül 2014, Pazar 00:59:51 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu senin neyin var kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
What's wrong with you    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada senin neyin var kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. senin neyin var kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan senin neyin var kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KÜÇÜKLERLE CİNSİ İLİŞKİ KÜÇÜKLERLE CİNSİ İLİŞKİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
HENÜZ RÜŞDÜNE ERMEMIŞ KIMSEYLE RIZASI ILE CINSÎ ILIŞKIDE BULUNMA. BU DAVRANIŞ BIR SUÇTUR. ZINÂDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : global (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Küresel Yuvarlak hesap, toptan Toptan, toplam Toptan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön