25 Temmuz 2014, Cuma 21:15:43 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu sevme beni kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
sevme beni    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada sevme beni kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. sevme beni kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan sevme beni kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OKUL GEÇİDİ OKUL GEÇİDİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
OKULLARIN ÖNÜNDE VE ÖĞRENCILERIN ÇOĞUNLUKLA GEÇTIKLERI YAYA GEÇITLERI. ÖZEL BIR TRAFIK IŞARETIYLE IŞARETLENMIŞ YAYA GEÇIDI. BU YERLERDE GÖREVLI TRAFIK GÖREVLISINE DE OKUL GEÇIDI GÖREVLISI DENILIR. GENEL OLARAK OKUL ÖNCESI, ILKÖĞRETIM VE ORTA DERECELI OKULLARIN ÇEVRESINDE, ÖZELLIKLE ÖĞRENCILERIN GEÇMESI IÇIN TAŞIT YOLUNDA AYRILMIŞ VE BIR TRAFIK IŞARETI ILE BELIRLENMIŞ ALANLARDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : fikdan (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yokluk
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön