23 Ekim 2014, Perşembe 05:14:47 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu seyran kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
بالطبع    
 
seyran kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Açılma, ferahlanma, teferrüc Hareket etme (Aslı: Seyeran) Gezme, gezinme. Bakıp görme Gezme, gezinti Gezme, gezinme

seyran
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

seyran
seyranlık, -ğı
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada seyran kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. seyran kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan seyran kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAMUYU AYDINLATMA KAMUYU AYDINLATMA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SERMÂYE PIYASASININ AÇIKLIK VE DÜRÜSTLÜK IÇINDE IŞLEYIŞINI SAĞLAMAK, TASARRUF SAHIPLERI, ORTAKLAR VE DIĞER ILGILILERIN ZAMANINDA BILGILENDIRILMESINI TEMIN ETMEK AMACIYLA, SERMÂYE PIYASASI ARAÇLARININ DEĞERINI VE YATIRIMCILARIN YATIRIM KARARLARINI ETKILEYEBILECEK ÖNEMLI OLAY VE GELIŞMELERIN (ÖZEL DURUMLARIN) KAMUYA AÇIKLANMASIDIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : oturuş (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Oturmak işi veya biçimi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön