20 Aralık 2014, Cumartesi 20:33:54 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu siliş kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
SILIS    
 
siliş kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Silmek işi veya biçimi

siliş
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

siliş
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada siliş kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. siliş kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan siliş kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÜÇ KAĞIT ÜÇ KAĞIT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BUL KARAYI AL PARAYI CINSINDEN DOLANDIRICILIK OYUNLARININ OYNANDIĞI VE ÜÇ TANE BIR BIRINE BENZER KÂĞIT. BUNLARDAN BIRISINDE ÖZEL BIR IŞARET VARDIR. BUNU BULAN BAHSI KAZANIR. FAKAT OYUNCU KIŞI KURNAZCA BUNU OYUN SIRASINDA HEMEN DEĞIŞTIRIR VE BÖYLECE OYNAYANLARIN PARASINI DOLANDIRMIŞ OLUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gülrengi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gül renginde olan,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön