25 Ekim 2014, Cumartesi 14:11:37 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu sizi seviyorum kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Sizi seviyorum    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada sizi seviyorum kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. sizi seviyorum kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan sizi seviyorum kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YOLCU YOLCU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ARAÇTA BULUNAN VE ŞOFÖR ILE HIZMETLININ DIŞINDAKI KIMSELER. YOLA GIDENLER, MISÂFIR. TRAFIK HUKUKUNDA; SÜRÜCÜ VE YARDIMCISI DIŞINDAKI KIMSELER ŞEKLINDE KI TANIMA GIRENLER SIGORTALANMAKTADIRLAR. KTK MD. 3.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : laçin (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
çıkılması güç kayalık yer Beyaz benekleri olan bir cins doğan Benekli doğan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön