25 Ekim 2014, Cumartesi 00:16:56 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu son yolculuk kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
last trip    
 

son yolculuk
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

son yolculuk, -ğu
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada son yolculuk kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. son yolculuk kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan son yolculuk kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ADİ İCTİMA ADİ İCTİMA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YÜRÜRLÜKTEKI KURALLARA GÖRE BELIRLI ZAMANLARDA YAPILMASI GEREKEN TOPLANTI, SIRA DAHILI TOPLANTI; SUÇLARA VERILEN CEZALARIN BAZI ŞARTLAR ALTINDA BIRLEŞTIRILIP TOPLANILMASI.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : brokoli (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Turpgiller familyasından, sapları ve yeşil çiçek tomurcukları sebze olarak yenen bir bitki Hardalgillerden, küçük, yeşil yumrular hâlinde olan, haşlanarak yemeği hazırlanan bir tür sebze Hardalgillerden, küçük, yeşil yumrular hâlinde olan, haşlanarak yemeği hazırlanan bir tür sebze (Brassica oleracea botrytis)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön