16 Eylül 2014, Salı 05:52:16 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu story of my life kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
hayatımın hikayesi    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada story of my life kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. story of my life kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan story of my life kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OPORTUNİZM OPORTUNİZM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IDARE-I MASLAHATÇILIK, GÜNÜNÜ GÜN ETME. IŞLERI GÜNÜ BIRLIK POLITIKALARA DAYANARAK YÜRÜTME, IŞIN AHLÂKÎ, MÂNEVÎ YÖNLERINI HESABA KATMAMA YÖNTEMI. MAKYAVELIST DÜŞÜNCE TARZI. ONA GÖRE HUKUKUN AHLÂKI OLMAZ, ÇIKARIN NEREDE ISE HUKUK ORADADIR. ADAM SMITH DE BIRAKINIZ YAPSINLAR BIRAKINIZ GEÇSINLER DERKEN YINE ÇIKARCI, MASLAHATÇI BIR AKIMI YEĞLEMIŞ OLMAKTADIR KI, BUGÜNKÜ BATININ SISTEMI BU TÜR FIKIRLERE DAYANMAKTADIR. ISLÂM HUKUKUNDA ISE MASLAHAT DEĞIL, HER ŞEYDEN ÖNCE TOPLUMDA MEFSEDETLERI ÖNLEME TEMEL AMAÇ VE AHLÂKDIR. "DEF'I MEFÂSID, CELB-I MENÂFIDEN EVLÂDIR." SÖZÜ DE BUNU IÇERMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : farklıca (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Farklı olarak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön