25 Ekim 2014, Cumartesi 11:41:36 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu su hayattır kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
su HAYATTIR    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada su hayattır kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. su hayattır kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan su hayattır kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SUÇUN KANUNİ UNSURU SUÇUN KANUNİ UNSURU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IŞLENILEN SUÇUN KANUNDAKI TANIMA UYMASI ŞARTI DEMEKTIR. IŞLENILEN SUÇA TIPIKSE VE BIR CEZA DA TESPIT EDILEMIYORSA ONUN KANUNÎ UNSURU YA YOKTUR YAHUT DA EKSIKTIR VE BU DURUMDAN SANIK YARARLANIR. MESELÂ ZINÂ, HIRSIZLIK VE BENZERI SUÇLA ITHAM EDILEN KIŞININ BU EYLEMININ ÂYETLERDEKI, HADISLERDEKI YAHUT DA GÜNÜMÜZDE KANUNLARDAKI TANIMINA UYMASI GIBIDIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tekelcilik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
inhisarcılık Tekelci olma durumu, inhisarcılık
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön