03 Eylül 2014, Çarşamba 05:03:47 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu sulu amcık kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
juicy pussy, pussy    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada sulu amcık kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. sulu amcık kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan sulu amcık kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TECDİD İ NİKAH TECDİD İ NİKAH Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
NIKÂHIN YENILENMESI. AĞZINDAN KÜFÜR SÖZÜ ÇIKAN KIMSENIN IMANINI YENILEMESININ PEŞINDEN NIKÂHINI YENILEMESI VE BIR DE DÖNÜŞÜ MÜMKÜN TALÂK VERIP DE IDDET (BEKLEME) SÜRESINI GEÇIREN KIŞININ TEKRAR AYNI HANIMLA EVLENMESI SÖZKONUSU ISE YINE NIKÂHI YENILMESI GEREKIR. BU DURUMDA ERKEK, KADINA YENIDEN MEHIR VERMEK VE YENIDEN TANIKLAR HUZURUNDA NIKÂH AKDI YAPMAK ZORUNDADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tenisci (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Tenis oyuncusu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön