19 Nisan 2014, Cumartesi 06:04:13 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu take a smile kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) bir gülümseme almak
2-) bir gülümseme almak
3-) bir gülümseme almak
4-) bir gülümseme almak
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada take a smile kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. take a smile kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan take a smile kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MÜSTEMİN MÜSTEMİN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
EMÂN ISTEYEN. ISLÂM ÜLKESINCE CAN VE MAL GÜVENLIĞI VERILMESINI ISTEYEN VE BU GÜVENCE TANINMIŞ OLAN KIMSE. ISLÂM HUKUKUNA GÖRE GAYRI MÜSLIM EHLI KITAP UNSURLAR ISLÂM ÜLKESI YÖNETIMINI KABUL EDIP CIZYE VERIYORSA BUNLARA ZIMMÎ VATANDAŞ DENILIRDI. MÜSTE'MENLER ISE CIZYE VERMIYOR AMA BIR SÜRE ÜLKEDE KALMAK, OTURMAK VE TICARET YAPMAK ISTIYORSA O ZAMAN IŞTE BU KIŞI, EMÂN ISTIYORDUR, MÜSTE'MINDIR. BU DURUM ŞIMDIKI HUKUKTA VIZE VE OTURMA IZNI TALEP ETMEYE BENZER.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : içe kapanık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
otistik Dış dünyaya karşı ilgi ve ilişkisi güçsüz, içine kapanık (kimse)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish