24 Temmuz 2014, Perşembe 16:00:23 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu take a smile kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
bir gülümseme almak    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada take a smile kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. take a smile kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan take a smile kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YARI MAMUL YARI MAMUL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TAM IŞLENMEMIŞ. BIR MALIN NE HAM NE DE TAM IŞLENMIŞ DURUMU. PAMUĞUN HAM IPLIK HALINE GETIRILMESI, YÜNÜN TEMIZLENIP EĞRILMESI GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kılıksızlaşma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kılıksızlaşmak işi uyuzlaşmak Kılıksız duruma gelmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön