23 Eylül 2014, Salı 03:17:46 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu talaash kelimesi/cumlesi/metni Hintçe çevirisi
talaash    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada talaash kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. talaash kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan talaash kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
IŞIKLI VE SESLİ LEVHALAR IŞIKLI VE SESLİ LEVHALAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TRAFIKTE KULLANILAN VE ÜZERINDE ÇEŞITLI RENKTE IŞIKLAR BULUNAN YOL DURUMUNU, TRAFIĞIN SEYIR ISTIKAMETINI GÖSTEREN, EMIRLER VE KURALLAR AKTARMAYA YARAYAN RENKLI VE SESLI IŞARETLER, VASITALAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : düşsel (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
fantastik, Düş ile ilgili, hayalî, Düş ile ilgili, hayalî:"Gökteki düşsel melekler gerçek olsalar bile onlar hiç yeni bir şey doğuramazdı." Halikarnas Balıkçısı,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön