02 Ekim 2014, Perşembe 05:21:08 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu talk to you soon kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Yakında seninle konuşmak    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada talk to you soon kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. talk to you soon kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan talk to you soon kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NİYET NİYET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KASIT, MAKSAD, AMAÇ, GÂYE. BIR IŞIN KIYMETI ANCAK NIYETE GÖREDIR. HADISTE DE "AMELLER NIYETLERE GÖREDIR." BUYURULURKEN IŞIN DEĞERININ KASDA VE AMACA GÖRE OLDUĞU VURGULANMIŞ OLMAKTADIR. ANCAK NIYET PSIKOLOJIK, MÂNEVÎ BIR UNSURDUR BUNU DA DIŞARIDAKI EYLEMLER, BAŞVURULAN TEDBIRLER ISPATLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıdemli (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
MİKDAM Bir işte eski ve tecrübesi çok olan Bir işte eski ve deneyimi çok olan Sınıf temsilcisi, mümessil
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön