31 Ocak 2015, Cumartesi 10:32:56 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu talk to you soon kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Yakında seninle konuşmak    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada talk to you soon kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. talk to you soon kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan talk to you soon kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YALANCI ÖLÜM YALANCI ÖLÜM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KIŞININ ÜÇ FAALIYET MERKEZININ FAALIYETININ BIRDEN VE TAM OLARAK SONA ERMEMESI, BIRI VEYA IKISININ YAVAŞ YAVAŞ SÖNMESI, SONA ERMESI DURUMUNDAKI ÖLÜM. MESELÂ YAVAŞ YAVAŞ DONARAK ÖLMEK, NARKOZDAN UYANAMAYAN KIŞININ SOLUNUM SISTEMININ YAVAŞ YAVAŞ SONA ERMESI GIBI DURUMLARDAKI ÖLÜM.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : istrongilos (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
izmaritgillerden, Akdeniz'de yaşayan, eti lezzetli bir balık Akdeniz'de yaşayan eti lezzetli bir balık İzmaritgillerden, Akdeniz'de yaşayan, eti lezzetli bir balık (Smaris vulgaris)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön