26 Ekim 2014, Pazar 11:29:04 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu temel reis ne sever kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
What I like popeye    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada temel reis ne sever kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. temel reis ne sever kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan temel reis ne sever kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KANUN VAZII KANUN VAZII Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KANUN KOYUCUSU, YASAMA ORGANI. ILÂHI DINLERDE KANUN VÂZII ALLAH'DIR. PEYGAMBER DE MECÂZI ANLAMDA KANUN VÂZIIDIR. BEŞERI HUKUK SISTEMLERINDE ISE KANUN KOYUCUSU, HÂKIMIYET KIMIN ELINDE ISE, HÂKIMIYETI KIM TEMSIL EDIYORSA O KIMSE VEYA O KURULUŞ KANUN VÂZIIDIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : fıçılamak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Fıçıya koymak Fıçıya koyma, fıçıya doldurma
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön