30 Ekim 2014, Perşembe 14:13:54 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu teog kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
teoge    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada teog kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. teog kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan teog kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MUHTELİT AKİD MUHTELİT AKİD Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KARIŞIK SÖZLEŞME. BIR SÖZLEŞMEYLE BIRDEN ÇOK AKDIN YAPILMIŞ OLMASI. MESELÂ IKI TARAFIN DA BIRBIRINDEN SIPARIŞ ALARAK BIRISININ DIĞERINE BIR MAL ÜRETMESI, PARA FAIZSIZ TARLA ICARSIZ ŞEKILDE YAPILAN SÖZLEŞMELER VE BENZERLERI BÖYLEDIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : teog ingilizce turkce ceviri -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : mercan terliği (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Ayak topuğunu kavrayan, arka bölümü olmayan, ökçesiz, genellikle kırmızı deriden terlik
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön