21 Ekim 2014, Salı 19:41:02 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu wey ser xerebe kelimesi/cumlesi/metni Belarusça çevirisi
вэй закласці xereb    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada wey ser xerebe kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. wey ser xerebe kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan wey ser xerebe kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SEÇİMLİK BORÇ SEÇİMLİK BORÇ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ALACAKLI LEHINE BIRDEN ÇOK EDIMIN BELIRLENIP DE BORÇLUNUN BANLARDAN BIRISINI SEÇMESI ILE BORCUN YERINE GELMESI DURUMUNDA SÖZKONUSU OLAN BORÇ. MESELÂ ALACAKLI LEHINE OLARAK DOĞAN BORÇ; PARA, MAL VEYA HIZMETTEN BIRISININ IFÂSI ILE BORÇLUNUN BORÇTAN KURTULMASINDA SEÇIMLIK BORÇ VARDIR. KEFÂRET BURCUNDA KIŞI ALLAH'A KARŞI BU BORCUNDAN KURTULMA, FAKIRI DOYURMA BORÇLARINDAN BIRISINI YERINE GETIRMESINDE KEFÂRET BORCUNUN BITMESI HALINDE SEÇIMLIK BIR BORÇ DURUM SÖZKONUSUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : deveboynu (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
S veya U biçiminde boru
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön