02 Eylül 2014, Salı 14:38:24 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu what occupation kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
hangi mesleği    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada what occupation kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. what occupation kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan what occupation kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAPLAMA ÜSTÜNE ÇİZİLEN YÖN OKLARI VE YAZILAR KAPLAMA ÜSTÜNE ÇİZİLEN YÖN OKLARI VE YAZILAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GIDIŞ YÖNLERINE GÖRE, SÜRÜCÜLERIN YAPMALARI GEREKEN HAREKETLERI GÖSTEREN, YOL ÜZERINE YAZILAN VE ÇIZILEN YÖN OKLARIDIR. ÖZELLIKLE, KAVŞAKTAN DÖNÜŞ YAPACAK SÜRÜCÜLERIN ZAMANINDA UYGUN ŞERIDE GEÇMELERINI SAĞLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kokot (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Eski Türkçede hafifmeşrep kadın Aşüfte Aşüfte:"Akajudan yapılmış bu narin ve şık dolaplar otuz âşıklı bir kokotun elbise dolaplarına benziyordu." Ö. Seyfettin
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön