23 Nisan 2014, Çarşamba 19:58:19 İyi Akşamlar !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu what occupation kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) ne işgal
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada what occupation kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. what occupation kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan what occupation kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

KABL KABL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ARAPÇA OLAN BU TERIM ÖN, ÖNCE VE EVVEL ANLAMLARINDADIR. GENELDE BIR-KELIMEDEN ÖNCE GELIR VE O KELIMENIN ANLAMINA "DEN ÖNCE" MÂNÂSI KATAR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : döl yolu (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
vagina vajina Döl yatağının ağzından dışarıya doğru uzanan yol, vajina
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish