29 Ağustos 2014, Cuma 21:18:55 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yöresel kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
regional    
 
yöresel kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Yöre ile ilgili, yerel, mahallî,
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yöresel kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yöresel kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yöresel kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KIYMETLİ EVRAK KIYMETLİ EVRAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
HAKKIN SENETLE SIKI SIKIYA BAĞLI OLDUĞU, SENETTEN AYRI OLARAK HAKKIN ILERI SÜRÜLEMEDIĞI VE HAKKIN BAŞKALARINA DEVRI DE MÜMKÜN OLMAYAN SENETLER. TTK MD. 132 VS.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : puma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Daire şeklindeki peynir Amerika'da yaşayan yırtıcı bir hayvan Kedigillerden, uzunluğu 120 cm, kuyruğu 70 cm, sırtı kahverengi, karnı beyaz, Amerika'da yaşayan bir memeli türü, Yeni Dünya aslanı, dağ aslanı (Feis concolor)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön