22 Ağustos 2014, Cuma 18:42:47 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yedek oyuncu kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
substitute    
 
yedek oyuncu kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
yardımcı oyuncu Oyunculardan birinin herhangi bir sebeple takımdan çıkması gerektiğinde onun yerine oynayacak oyuncu
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yedek oyuncu kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yedek oyuncu kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yedek oyuncu kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÜYELİK AİDATI ÜYELİK AİDATI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TÜZELKIŞILERIN, AMAÇLARINI GERÇEKLEŞTIRMEK IÇIN ÜYE OLAN HER KIŞIDEN AYDA VEYA YILDA ALDIĞI BIR NAKDÎ YARDIM. MÜSLÜMAN TOPLUMLARDA TOPLUMUN ÜYESI HER FERDDEN DURUMU IYI OLANLARIN, TOPLUMUN ÜYESI OLAN MUHTAÇLARA IBÂDET NITELIĞINDE OLMAK ÜZERE ZEKÂT VERMESI, YINE IBÂDET NITELIĞINDE OLMAK ÜZERE KURBAN KESIP DAĞITMASIDIR. RAMAZAN AYI SONLARINDA FITRASINI VERMESI DE EN AZINDAN BIRER ÂIDÂT GIBIDIR. KURU KURUYA VATANDAŞLIK OLMADIĞI GIBI KURU KURUYA MÜSLÜMANLIK DA OLMAZ DEMEKTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : temazüc (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Şakalaşma Birbiriyle karışmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön