20 Eylül 2014, Cumartesi 16:56:44 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yemek tarifi kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
وصفة    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yemek tarifi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yemek tarifi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yemek tarifi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TURİZM TURİZM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GEÇICI OLARAK YAPILAN GEZI. GEZININ YERLEŞME NIYETI OLMADAN BIR YABANCI ÜLKEYE YAPTIĞI SEYAHAT. KUR'ÂN'DA ALLAH INSANLARA YER YÜZÜNDE DOLAŞMAYI, GEÇMIŞ MILLETLERE AIT ÂSÂRI GÖRMEYI, SONLARININ NE OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYI EMRETMEKTEDIR. MESELÂ BIR ÂYETTE "EY MUHAMMED! DE KI, "YER YÜZÜNDE DOLAŞIN DA SIZDEN DAHA ÖNCEKILERDEN ÇOĞU PUTPEREST OLANLARIN SONUNUN NASIL OLDUĞUNA BIR BAKIN." (30/42) BUYURULMAKTADIR. BUNA BENZER DAHA BIR ÇOK HÜKÜM BULUNMAKTADIR. PEYGAMBER DE "SEYAHAT EDINIZ KI, SIHHAT BULASINIZ." BUYURMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : geleğen (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Ana ırmağa karışan akarsu Ana ırmağa karışan (akarsu)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön