28 Ocak 2015, Çarşamba 18:11:16 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yemek yedinmi kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
Do you get to eat    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yemek yedinmi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yemek yedinmi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yemek yedinmi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MECBURİ DAVA ARKADAŞLIĞI MECBURİ DAVA ARKADAŞLIĞI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR KISIM DAVALARDA DAVALI VEYA DAVACI OLARAK BIRDEN ÇOK KIŞILERIN BIR ARADA BULUNMALARI MECBÛRIYETI. BU DURUMDA BIR TEK VEYA BIRKAÇ KIŞI DAVA AÇAMADIĞI GIBI DAVALI DA OLAMAMAKTA VE ZORUNLU OLARAK ILGILI HEPSININ DAVAYA KATILMALARI BEKLENILMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yali (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Düz ve açık su kıyısı Deniz, göl ya da ırmak kenarı Su kıyısında yapılmış büyük, görkemli ev Su kıyısında yapılmış büyük, görkemli ev:"Babamın küçük yalısını eşyasıyla satın alan ... bir Meşrutiyet devri mebusunu ziyaret ettiğim zaman ... yüreğim burkulmuştu." R. H. Karay Deniz, göl veya ırmak kenarı, düz ve açık su kıyısı, sahil
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön