16 Eylül 2014, Salı 22:27:13 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yemek yedinmi kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
of food yedinm    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yemek yedinmi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yemek yedinmi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yemek yedinmi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
REMİL ATMAK REMİL ATMAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÇAKILLAR ATMAK, KUM KARIŞTIRMAK SURETIYLE TOPRAKTA FALA BAKMAK, BIR ŞEYLER ARAŞTIRMAK. BU ÇEŞIT SIHIRBAZLIKLAR VE GAIPTEN HABER VERMELER. MÜSLÜMANLIKÇA YASAKLANMIŞTIR. REML ŞEKLINDE DE SÖYLENIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gizli kapaklı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Açık, anlaşılır olmayan (söz, konuşma) Başkalarına duyurulmayan, kimseye haber verilmeyerek yapılan (iş)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön