24 Kasım 2014, Pazartesi 01:54:23 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yenibahar baharati kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) yenibahar ədviyyat
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yenibahar baharati kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yenibahar baharati kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yenibahar baharati kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VADELİ SATIŞ VADELİ SATIŞ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TARAFLARDAN BIRISININ EDIMINI BELLI BIR SÜRE SONRA YERINE GETIRMESINI IÇEREN SATIŞ, TAKSITLI SATIŞ. MESELÂ SELÂM AKDINDE PARA PEŞIN, MAL ISE VÂDELIDIR. BAZAN DA MAL HEMEN VERILIR PARASI ISE SONRA TESLIM EDILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : eriştirme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Eriştirmek işi TEBLİĞ Erişmesini sağlamak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön