19 Aralık 2014, Cuma 04:08:14 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yuzustu kalmak kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
остаться в беде    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yuzustu kalmak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yuzustu kalmak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yuzustu kalmak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SEÇİM SİSTEMİ SEÇİM SİSTEMİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SEÇIMLERDE UYGULANAN VE KULLANILAN OYLARIN ADAYLARA BÖLÜŞÜMÜNÜ GÖSTEREN USÛL. BU DA DEĞIŞIK DEĞIŞIKTIR. MUTLAK EKSERIYET SISTEMI: BU DA SEÇIMDE EN ÇOK OY ALAN ADAY VEYA PARTI BÜTÜN SANDALYELERI KAZANMIŞ OLMAKTADIR. NISBÎ TEMSIL SISTEMI: BURADA ALINAN OYLAR ARASINDA BIR ORANLAMA YAPILMAKTA VE BARAJIN ÜSTÜNDE KALAN OYLARA GÖRE SANDALYELER BÖLÜŞÜLMEKTEDIR. BELIRLENEN BARAJI YAKALAYAMAYAN OYLAR HESABA ALINMAMAKTADIR. HER KESIMI VE HER OYU HESABA KATAN BAKIYE SISTEMI VB. LERI DE VARDIR. BIR DE SEÇIM TEK DERECELI VE IKI DERECELI OLABILIR. BUGÜN ABD DE BAŞKAN SEÇIMI IKI DERECELIDIR. AVRUPA'DAKI BAŞKAN SEÇIMLERI ISE TEK DERECELIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : mintan (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
zubun Yarım kile tahıl ölçüsü Gömlek üzerine giyilen kollu yelek Yakasız, uzun kollu erkek gömleği
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön