23 Ekim 2014, Perşembe 10:57:03 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu zıt anlam kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
antiphrasis    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada zıt anlam kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. zıt anlam kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan zıt anlam kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
For Your Information FYI For Your Information FYI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Bilginiz İçinRFC’lerin TCP/IP ve Internet konusunda bilgi veren, teknik standartlar ve protokol tanımları içermeyen, bir alt grubudur. Request For Comments, STD.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gedikli (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gediği olan Astsubay:"Gedikli üstçavuşun Görçe'den Florina ile bağlantı kurması kolay olmadı." N. Cumalı Bir yerle veya işle olan ilgisini sürüp götüren (kimse), müdavim:"Neyse, gel git, evin gediklilerinden olduk." A. İlhan Deniz assubayı ki, eskiden yükselerek subay olabilirdi Mülk olduğu halde vakfa ait bir tarafı olan Yıkık, çentikli ve düşük yeri olan t. Tar: Yeniçeri efradı arasında eskilikleri dolayısıyla imtiyazlı olanlar. Bunlar diğer yeniçerilerden ayrılmak için bellerine seraser denilen kumaştan kuşak sararlardı Bir yerle veya işle olan ilgisini sürdüren kimse, müdavim Bir yerle veya işle olan ilgisini sürüp götüren (kimse), sürekli, daimî Astsubay
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön