16 Eylül 2014, Salı 07:53:55 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu zıt anlam fert kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
members opposite meanings    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada zıt anlam fert kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. zıt anlam fert kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan zıt anlam fert kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ALACAKLI VE BORÇLU SIFATININ BİRLEŞMESİ ALACAKLI VE BORÇLU SIFATININ BİRLEŞMESİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR HUKUKÎ IŞLEMDE VEYA BIR MÜKELLEFIYETIN YERINE GETIRILMESINDE ALACAKLILIK VE BORÇLULUK SIFATLARININ BIR ŞAHISTA BIRLEŞMESI. BÖYLE BIR DURUM MÜKELLEFIYETI ORTADAN KALDIRIR. MURISIN MIRASÇIDAN ALACAKLI OLMASI HALI BÖYLEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : nebze (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Az miktar, cüz'i, bir şeyin artığı Bir parça, az şey; bir şeyin artığı Biraz, kısa bir süre, bir parçacık Az şey, az
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön