02 Eylül 2014, Salı 07:14:57 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu zıt anlam fert kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
members opposite meanings    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada zıt anlam fert kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. zıt anlam fert kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan zıt anlam fert kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BAĞIMSIZ DENETİM BAĞIMSIZ DENETİM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ORTAKLIKLARIN VE SERMÂYE PIYASASI KURUMLARININ KAMUYA AÇIKLANACAK VEYA KURULCA ISTENECEK MÂLÎ TABLOLARININ GENEL KABUL GÖRMÜŞ MUHASEBE KAVRAM ILKE VE STANDARTLARINA UYGUNLUĞU ILE BILGILERIN DOĞRULUĞUNUN VE GERÇEĞI DÜRÜST BIR BIÇIMDE YANSITIP YANSITMADIĞININ DENETÇILER TARAFINDAN DENETIM ILKE VE KURALLARINA GÖRE DEFTER, KAYIT VE BELGELER ÜZERINDEN INCELENMESINI VE TESPIT EDILEN SONUÇLARIN RAPORA BAĞLANMASINI IFADE EDER.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MÜDAYENE SENEDİ (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Borç senedi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön