21 Eylül 2014, Pazar 05:03:26 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu zaman kazanmak kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
صرفه جویی در وقت    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada zaman kazanmak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. zaman kazanmak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan zaman kazanmak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
CACHE CACHE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ZULA, BIR ŞEYI SAKLAMAK IÇIN YAPILAN GIZLI YER, GIZLI YERDE SAKLANAN ŞEY. OPERASYONLARI ILERIDE DESTEKLEMEK MAKSADIYLA IHTIYAÇ DUYULAN MALZEMENIN GIZLENMESI. BU ŞEKILDE GIZLENMIŞ MALZEME GENELLIKLE BOZULMAKTAN DA KORUNMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : saltanatsız (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gösterişsiz, görkemsiz
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön