23 Eylül 2014, Salı 17:22:01 İyi Akşamlar !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

ANAYASALARA GÖRE HERKES, HİÇBİR AYIRIMA TABİ TUTULMAKSIZIN KANUN ÖNÜNDE EŞİTTİR. IRK, DİL, CİNS, MİLLİYET VEYA BENZERİ TÜRDEN AYIRIMLARA TABİ TUTULAMAZLAR. DEVLETİN BÜTÜN ORGANLARI BU EŞİTLİĞE UYMAK ZORUNDADIR.
Bu sayfa üzerinde kanun önünde eşitlik kelime anlamı gösterilmektedir. kanun önünde eşitlik nedir ? kanun önünde eşitlik ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. kanun önünde eşitlik kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kisir (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Münbit olmayan ve mahsul alınamayan verimsiz toprak Çocuğu olmaz, doğurmaz YOZ A'KAR İçinde hiçbir üreme olayı geçmeyen (canlı hücre, çekirdek vb.) Haşlanmış bulgur, taze soğan, maydanoz ve baharatla yapılan bir tür yemek Verimsiz, yararsız, sonuçsuz Üreme imkânı olmayan, döl vermeyen Verimsiz, yararsız, sonuçsuz. İçinde hiçbir üreme olayı geçmeyen canlı hücre, çekirdek vb şlanmış bulgur, taze soğan, maydanoz ve baharatla yapılan bir tür yemek Üreme imkânı olmayan, döl vermeyen (insan ve hayvan). Ürün vermeyen (toprak) Ürün vermeyen

 
Sayfa başına dön