20 Eylül 2014, Cumartesi 22:57:15 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

YALNIZCA KİŞİYE ÖZEL HAKLAR. MİRÂS YOLU İLE VEYA BİR BAŞKA SURETTE BAŞKALARINA GEÇMEYEN VEYA DEVREDİLEMEYEN HAKLAR. KİŞİYLE SIKI SIKIYA İLİŞKİLİ HAKLAR. EVLENME, BOŞANMA, BOŞANMADAN VAZGEÇME, VELÂYET, EV REİSLİĞİ HAKLARI GİBİ.
Bu sayfa üzerinde münhasıran şahsa bağlı haklar kelime anlamı gösterilmektedir. münhasıran şahsa bağlı haklar nedir ? münhasıran şahsa bağlı haklar ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. münhasıran şahsa bağlı haklar kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : galeri (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Tiyatroda seyircilere ait balkon Yer altında açılmış uzun, dar yol Fr. San'at eserinin sergilendiği salon veya koridor Üstü örtülü uzun yer paredi Otomobil alıp satılan yer Sanat eserlerinin veya herhangi bir malın sergilendiği salon Bir yapının birçok bölümlerini aynı katta birbirine bağlayan içten veya dıştan yapılmış geniş geçit Maden ocaklarında açılan yer altı yolu Bir yapının birçok bölümlerini aynı katta birbirine bağlayan içten veya dıştan yapılmış geniş geçit:"Loşluğunu ışıklar bile gidermeyen koyu mavi bir uzun galeriye girdik." R. E. Ünaydın Sanat eserlerinin veya herhangi bir malın sergilendiği salon:"Hilmi Beyin evi, bir sanat ve ihtişam galerisi değildi." S. Ayverdi Otomobil alınıp satılan yer

 
Sayfa başına dön