30 Eylül 2014, Salı 20:52:52 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " m.ö " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde m.ö kelime anlamı gösterilmektedir. m.ö nedir ? m.ö ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. m.ö kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : saat (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bir günlük sürenin yirmi dörtte birine eşit, altmış dakikalık zaman dilimi, zaman parçası:"Karabalçıklı çiftliği kasabadan sıkı yürüyüşlerle bir saat çeker." R. N. Güntekin, Saatler. Vakitler, ENA, HÜNEYHE, SI'VA', SI'V, Bir işin yapıldığı belirli zaman, Günün hangi saati olduğunu gösteren alet, Bir günlük sürenin yirmi dörtte birine eşit, altmış dakikalık zaman dilimi, zaman parçası, Vakit, zaman:"Oyuncular meyus olmayarak gene saati geldiği vakit perdelerini açtılar." M. Ş. Esendal, Bir işin yapıldığı belli bir zaman, Günün hangi saati olduğunu gösteren alet:"Kolundaki krom saate göz attı." R. H. Karay, Sayaç, Vakit, zaman,

 
Sayfa başına dön