30 Ocak 2015, Cuma 08:21:54 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

Aranan Terim Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " sübyan veya sibyan " kelimesi ile ilgili bir terim bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Ayrıca "Kelime Anlamları" sayfamızdan bu kelimeyi aramayı deneyiniz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde sübyan veya sibyan kelime anlamı gösterilmektedir. sübyan veya sibyan nedir ? sübyan veya sibyan ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. sübyan veya sibyan kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : karavana (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yemek Kışla, okul, hastahane gibi müesseselerde tevzi edilecek yemeği içine koydukları kap Atışta hedefe vuramama Bakırdan yayvan yemek kabı İnce ve yassı elmas ince yassı elmas Genellikle askerlere ve denizcilere yemek dağıtımında kullanılan, kenarları dik ve derince bakır kap Atış taliminde hedef tahtasını bile vuramama İnce, yassı elmas En çok orduda erlerin yemeğini dağıtmada kullanılan, çok miktarda yiyecek alan, kenarları dik, derince metal kap

 
Sayfa başına dön