31 Temmuz 2014, Perşembe 06:20:52 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

DAHA ÜSTÜN BİR MAKAMCA GÖZDEN GEÇİRİLME, GÖZDEN GEÇİRME İŞİ. BİR FİLMİN YAPIMINDAN SONRA DAHA YETKİLİ BİR KİŞİ VEYA KURULCA YENİDEN BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİLMESİ.
Bu sayfa üzerinde süpervizyon kelime anlamı gösterilmektedir. süpervizyon nedir ? süpervizyon ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. süpervizyon kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kapanma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kapanmak işi işlemek TEHENDÜM Dışarı ile ilişiğini kesmek Kapalı duruma gelmek Çalışamaz, etkinliğini sürdüremez duruma getirilmek Yüzü, gövdesi bir yere gelecek biçimde eğilmek İyileşmek Gökyüzü bulutlanmak Son verilmek, kesilmek Kör olmak Son verilmek, kesilmek:"Arif sustu Dışarı ile ilişiğini kesmek:"Rahatça çalışmak istediğim zamanlar buraya kapanırım ve kimse girmesin diye bazen içerden de kapıyı kilitlerim." Y. K. Karaosmanoğlu. Çalışamaz, etkinliğini sürdüremez duruma getirilmek:"Manzumem çıkmadı ve Rübap kapandı." Y. Z. Ortaç Kapalı duruma gelmek:"Son basamağı aştığım zaman, babanın kapısı hızla yüzüme kapandı." Y. Z. Ortaç Hacı Bey de üstelemedi Söz de burada kapanmış oldu." M. Ş. Esendal Tatile girmek Yüzü, gövdesi bir yere gelecek biçimde eğilmek:"Secdeye hamt için değil, güya utandıklarından kapandılar." R. E. Ünaydın Yara iyileşmek

 
Sayfa başına dön