01 Mart 2015, Pazar 17:06:49 İyi Akşamlar !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

DAHA ÜSTÜN BİR MAKAMCA GÖZDEN GEÇİRİLME, GÖZDEN GEÇİRME İŞİ. BİR FİLMİN YAPIMINDAN SONRA DAHA YETKİLİ BİR KİŞİ VEYA KURULCA YENİDEN BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİLMESİ.
Bu sayfa üzerinde süpervizyon kelime anlamı gösterilmektedir. süpervizyon nedir ? süpervizyon ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. süpervizyon kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çanak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
KE'S çevresine göre alçakta bulunan ve geniş tekne biçiminde yer çukur ve yayvan kap Çevresine göre alçakta bulunan derinliği genişliğinden az olan yer biçimi Göz çukuru Göz çukuru:"Kanlı çanaklarından fırlayan iri parlak gözleri, pek korkunç bakıyordu." Ö. Seyfettin. Çevresine göre alçakta bulunan derinliği genişliğinden az olan yer biçimi Toprak, metal vb.nden yapılmış yayvan, çukurca kap Çiçeğin en dışında bulunan yeşil yaprakların tümü Toprak, metal vb.nden yapılmış yayvan, çukurca kap:"Oradaki sigara çanağından bir Gelincik alıp yaktıktan sonra anlattı." B. Felek. Çiçeğin en dışında bulunan yeşil yaprakların tümü

 
Sayfa başına dön