25 Kasım 2014, Salı 22:38:28 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

DAHA ÜSTÜN BİR MAKAMCA GÖZDEN GEÇİRİLME, GÖZDEN GEÇİRME İŞİ. BİR FİLMİN YAPIMINDAN SONRA DAHA YETKİLİ BİR KİŞİ VEYA KURULCA YENİDEN BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİLMESİ.
Bu sayfa üzerinde süpervizyon kelime anlamı gösterilmektedir. süpervizyon nedir ? süpervizyon ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. süpervizyon kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yük (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
hamule, ZİFR, HAML, bar, himl, Yüklük, Yüz bin kuruşluk mal veya tutar, bûr, Araba, hayvan vb.nin taşıdığı şeylerin hepsi, Yüz bin kuruşluk mal veya tutar:"Mademki öyledir, bir yük getirip satan herkes iki akçe versin." T. Buğra, Birinin üzerine almak zorunda kaldığı ağır görev, Eşya, Araba, hayvan vb.nin taşıyabildiği miktar, Bir cismin yüzeyinde biriken elektrik miktarı, şarj, Yüklük:"Haydi şu yüke giriver!.." S. F. Abasıyanık, Tedirginlik veren şey, engel, Doğacak bebek, cenin, Araba, hayvan vb.nin taşıdığı şeylerin hepsi:"Çölde yük götüren vasıta develer, insan taşıyan vasıta hecinlerdir." F. R. Atay,

 
Sayfa başına dön