01 Kasım 2014, Cumartesi 06:35:40 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

Salih Amel: Islah eden, düzelten hareket. Salih: Güzel davranışlarda, Allah'ın rızasına uygun fiillerde bulunan kişi. Salih Amel: Kur'an'da, Allah'ın indirdiği dine uygun her türlü tutum, yararlı, ıslah edici, düzeltici; içinde dirlik düzenlik barındırıcı davranış. Farzlar.
Bu sayfa üzerinde salih amel kelime anlamı gösterilmektedir. salih amel nedir ? salih amel ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. salih amel kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : SALİH AMEL kelimesinin anlamı -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yori (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
BELAHA Bir sebebe bağlamak, bir duruma işaret saymak, bir anlam vermek, yorumlamak Sıkıntıya sokmak, üzmek Bir sebebe bağlamak, bir duruma işaret saymak, bir anlam vermek, yorumlamak:"Hayvanlara insanca duygu ve düşünceler yormak ne derece doğrudur bunu da kestiremiyorum." H. Taner Yorgun duruma getirmek:"Teknik teferruatla okurlarımı yormak istemiyorum." F. R. Atay Sıkıntıya sokmak, üzmek:"Ömer, kalbimi en çok yoran bir sima gibi hatırımda kaldı." H. E. Adıvar Yorgun duruma getirmek Yormak (I, II) işi

 
Sayfa başına dön