02 Ekim 2014, Perşembe 05:21:22 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

Salih Amel: Islah eden, düzelten hareket. Salih: Güzel davranışlarda, Allah'ın rızasına uygun fiillerde bulunan kişi. Salih Amel: Kur'an'da, Allah'ın indirdiği dine uygun her türlü tutum, yararlı, ıslah edici, düzeltici; içinde dirlik düzenlik barındırıcı davranış. Farzlar.
Bu sayfa üzerinde salih amel kelime anlamı gösterilmektedir. salih amel nedir ? salih amel ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. salih amel kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ürkütmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Ürküntü vermek Korkutup kaçırmak Korkutmak Kuşkulandırmak Münasebetsiz bir şey yaparak arkadaşını ürkütmekte mana yoktu." R. N. Güntekin Kuşkulandırmak:"Ali Rıza Bey hemen kendini topladı Ürküntü vermek:"Görünüşlerindeki ürkütücü vahşiliğe rağmen çehrelerinde anlaşılmaz bir mazlumluk ve sükûnet vardır." R. N. Güntekin Korkutup kaçırmak:"Avcı, elinde ipi silkeleyerek hafif, sanki balıklarını ürkütmek istemiyormuş gibi yavaş yavaş ağını çekiyordu." M. Ş. Esendal Herhangi bir etkiyle bitkinin gelişmesini engellemek Korkutmak:"Bu kadar büyük bir adamın huzuruna çıkmak ihtimali bile beni ürkütüyordu." Y. K. Karaosmanoğlu Ürkütmek işi

 
Sayfa başına dön