01 Kasım 2014, Cumartesi 03:46:41 İyi Geceler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " soylu asil " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde soylu asil kelime anlamı gösterilmektedir. soylu asil nedir ? soylu asil ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. soylu asil kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : soylu asil ne demek -

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : inçe (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
zarif, Akışkanlığı çok olan, yoğun ve koyu olmayan, Kendi cinsinden olanlara göre, dar ve uzun olan, kalınlığı az olan, kalın karşıtı, Tiz, pes karşıtı, Hafif, gücü az, İyiden iyiye, enikonu, ayrıntılı, Kendi cinsinden olanlara göre, dar ve kalınlığı az olan, kalın karşıtı, Hafif, gücü az:"Hiçbir hareket bu gülüş kadar belirsiz ve ince değildir." S. F. Abasıyanık. İyiden iyiye, enikonu, ayrıntılı:"Benim hasta olduğum günlerde her şey uzun uzun düşünülmüş, ince hesaplarla hazırlanmıştı." R. N. Güntekin, Taneleri ufak, iri karşıtı, Zayıf:"Sarışın, kuru, ince bir kadındı." Y. K. Beyatlı, Tiz (ses), pes karşıtı:"İnce bir çocuk sesinin hırçınlaştığı, ağladığı işitildi." R. N. Güntekin, Küçük ayıntıları çok olan, aşırı özen gerektiren, kaba karşıtı, Akışkanlığı çok olan, yoğun ve koyu olmayan (sıvılar), Düşünce, duygu veya davranış bakımından insanın sevgi ve saygısını kazanan, zarif, kaba karşıtı, NEHHAT,

 
Sayfa başına dön