23 Aralık 2014, Salı 01:25:17 İyi Geceler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " türkiyenin " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde türkiyenin kelime anlamı gösterilmektedir. türkiyenin nedir ? türkiyenin ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. türkiyenin kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : partı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bazı oyunlarda bir kez Bir bütünün parçası, kısım Bir kişi, bir kuruluş veya bir topluluğun, çoğu belli bir şeyi kutlama amacıyla düzenledikleri eğlence Çok ucuza elde edilen şey, kelepir Bir şeyi kutlamak amacıyla düzenlenen eğlence Vurgun, kazanç İnsan topluluğu Ortak düşünce ve görüşteki kişilerin oluşturdukları siyasi topluluk, fırka Bazı oyunlarda bir kez:"Öğle sonları birkaç parti tavla oynamaktan hiç vazgeçmiyorduk." Y. K. Karaosmanoğlu Bir bütünün parçası, kısım:"Yedi sekiz balyalık bir partiden bir buçuk, iki kilo tütün yürütüyordu." N. Cumalı Bir kişi, bir kuruluş veya bir topluluğun, çoğu belli bir şeyi kutlama amacıyla düzenledikleri eğlence:"Gülümhan'ın partisinde tanışır gibi olmuştuk." A. İlhan. Çok ucuza elde edilen şey, kelepir Vurgun, kazanç:"Kazanmakta olduğu partinin güme gitmesinden korkan terlikçi İhsan..." H. Taner Armoniyi oluşturan ezgilerden her biri Tutam (II) Ortak düşünce ve görüşteki kişilerin oluşturdukları siyasi topluluk, fırka:"Seçmenler yeni güç santrallerinin doğayı bozacağını düşündükleri için karşı partiyi tutmuşlar." H. Taner. İnsan topluluğu

 
Sayfa başına dön