31 Ekim 2014, Cuma 08:52:18 Günaydın !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Salon, büyük oda, f. Dört direk üzerine yapılan ve geceleri yatılan yer, iran saray ve evlerinde avluya bakan, üç yanı açık sundurma, HİCARE, FİHR, KAHKAR, SANCE, CERVEL, SUBARE, Kur'anın alfabesinde üçüncü harfin adıdır. Ebcedî değeri 400'dür, iç giysisi dolabı, Tantal elementinin simgesi, Kat, büklüm anlamında eski sözcük, Uzaklık işareti, Dek, değin, kadar veya beri gibi edatlarla birlikte kullanılarak bir fiilin, bir hareketin, bir yerin, bir şeyin başladığı veya sona erdiği noktayı, zaman ve uzaklık bakımından abartmalı bir biçimde anlatır:"Ta karşıda büyük annenin evine kadar götürdüler." Y. K. Beyatlı,
Bu sayfa üzerinde talar kelime anlamı gösterilmektedir. talar nedir ? talar ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. talar kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dardağan (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sert çekirdekli küçük koyu kahve renkli tatlı yemişi olan ve yenen bir ağaç türü Palmiye cinsinden bir ağaç Bu ağacın çitlembik büyüklüğünde, sert çekirdekli tatlı yemişi Palmiye cinsinden bir ağaç (Milium effusum)

 
Sayfa başına dön