01 Kasım 2014, Cumartesi 04:28:11 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

TİCÂRÎ ALANLARDA ÜLKESİNİ, BULUNDUĞU ÜLKEDE TEMSİL EDEN, ORADA DANIŞMALARDA BULUNAN VE TİCÂRÎ ANLAŞMALAR HAZIRLAYAN TEMSİLCİ.
Bu sayfa üzerinde ticaret ateşesi kelime anlamı gösterilmektedir. ticaret ateşesi nedir ? ticaret ateşesi ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. ticaret ateşesi kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : ateşesinin anlamı -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : barınacak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
TAHAFFUZ Çevresiyle uyumlu, dirlik içinde yaşamak Yerleşmek, yaşamak için uygun şartlar bularak oturmak Yerleşmek, yaşamak için uygun şartlar bularak oturmak:"Dosdoğru teyzemin evine gidecektim, iyi kötü barınacak bir yer..." P. Safa. Çevresiyle uyumlu, dirlik içinde yaşamak:"Girip çıktığı mesleklerin hiçbirinde üç dört, hadi bilemediniz, altı aydan fazla barınamadı." H. Taner Doğa etkilerinden korunmak için kapalı bir yere sığınmak Soyut kavram bir yerde etkili olmak, gelişecek ortamı bulmak Bir yerde yatarak geceyi geçirmek Barınmak işi Barınmak işi:"Fırtınalı havalarda gemilerin barınmasına pek elverişlidir." S. Birsel

 
Sayfa başına dön