22 Temmuz 2014, Salı 20:26:17 İyi Akşamlar !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

TÜRKİYE İŞVERENLERİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU. ÇALIŞMA HAYATINDA ÇEŞİTLİ İŞKOLLARINDA KURULMUŞ İŞVERENLERE AİT SENDİKALARIN BİR ARAYA GELMESİYLE OLUŞMUŞ BİR KONFEDERASYONDUR. BÜNYESİNDE YAKLAŞIK ONSEKİZ İŞVEREN SENDİKALARI VARDIR.
Bu sayfa üzerinde tisk kelime anlamı gösterilmektedir. tisk nedir ? tisk ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. tisk kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : karşilik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
MÜCAZAT, ivaz, mukabil, annaç, Bir şey alınırken karşı tarafa verilen başka şey, bedel, Bir davranışın karşı tarafta uyandırdığı, gerektirdiği başka davranış, mukabele, Bir dildeki bir sözü başka bir dilde aynı anlamda karşılayan söz, Cevap, yanıt, Bir şey alınırken karşı tarafa verilen başka şey, bedel:"Bir buçuk aylığının karşılığı olan üç yüz lira hatırı sayılır bir para idi." R. H. Karay, Bir iş için ayrılmış para, ödenek, tahsisat, Bir davranışın karşı tarafta uyandırdığı, gerektirdiği başka davranış, mukabele:"Haykırışlarına etraftan karşılık gelmiyordu." H. R. Gürpınar,

 
Sayfa başına dön