Ahmet Tan Kimdir ?

Ahmet Tan Biyografisi

Ahmet Tan Kimdir ? Biyografisi, Hayatı, Eşi, Nereli, Kaç Yaşında, Öldü mü ?

Ahmet Tan : Ahmet Tan (1949) İstanbul Milletvekili- DSP
İSTANBUL - 1949, Mehmet - Zeynep, A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi, London City Üniversitesi Media Studies, SBF Siyaset ve Yönetim Bilimi Yüksek Lisans - İngilizce - Gazeteci, Yazar, Siyasal Bilim Doktoru - Cumhuriyet Gazetesi Londra ve Ankara Temsilcisi, Haber Müdürü, Sabah Gazetesi Yazarı, Gazi ve Ankara Üniv. İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi - XX nci Dönem İstanbul Milletvekili - Turizm Eski Bakanı - AGİTPA Türk Grubu Başkanı - Evli, 1 Çocuk


Ahmet Tan : Ahmet Tan Dr. Ahmet Tan
Adıyaman’ın Besni ilçesinde doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te, liseyi İskenderun’da bitirdi. 1989 yılında Çukurova Üniversitesinde lisans, 1993 yılında Yüksek Lisansını tamamladı. Yüksek Lisans eğitimi sırasında sosyal konularla ilgilenmeye başladı. İlk adımını üniversite öğrencilerinin tüketim harcamalarının yapısı ve sorunları ile ilgili olarak yüksek lisans tezi hazırlayarak attı.
1993 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı. 1995 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı’nda Doktora eğitimine başladı. Milletvekilleri ve seçmenlerin politik pazarlama uygulamalarına bakış açıları konusunda doktora tezi ile 1998 yılında doktor unvanını aldı. Başta pazarlama olmak üzere ekonomi ve iletişim ile ilgili derslere girmekte. Pazarlama, politik pazarlama ve ekonomi ile ilgili çeşitli dergilerde yayınlanmış yaklaşık 40 yayını mevcuttur.

Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 

Ahmet Tan Özgeçmişi

Ahmet Tan Hayatı

Sizde Ahmet Tan ile ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız ?

Ahmet Tan biyografisi 143 defa okunmuştur. [2263]