Astrolog Nedir ? Ne Demek ?

Astrolog Kelime Anlamı Nedir ?

1-)yıldız bilimci Yıldız falıyla uğraşan kimse, müneccim


2-)Yıldızların durum ve hareketlerinden anlam çıkararak falcılık yapan kimse, müneccim.


Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 


Dil
Anlamı
İngilizcesi İngilizce
Astrologist.
İngilizcesi İngilizce
Astrologer.
İngilizcesi İngilizce
Stargazer.

  • Rejim yanlısı ve rejim karşıtı yorumlar Yaklaşık 30 yıldır siyasi ve askerî olarak Şam ' ın etkisi altında olan komşu Lübnan ' da Astrolog Michel Hayek Esad karşıtı bir televizyon kanalı olan MTV ' de gerçekleştirdiği 2012 ' ye ilişkin yorumlarında Esad ' ın düşeceğini öngörmüştü.
  • Aylin LÖLE / İSTANBUL Ünlü Astrolog Nuray Sayarı AKŞAM Ekonomi ' ye özel İMKB-30 şirketlerinin burç yorumlarını yaptı.
  • Aylin LÖLE /İSTANBUL Yeni yılda para ve kariyer adımlarını finansal rasyolar kadar yıldızlara göre de atmak isteyenler için ünlü Astrolog Oğuzhan Ceyhan, Akşam Ekonomi okurları için özel bir çalışma yaptı ' Değerli madenler de zaman zaman düşüşler, hisse senetlerinin ise çok daha gözde olduğu bir yıla girerken, faizlerde yılın ilk 5 aylık döneminde düşük seyredecek ' diyen Oğuzhan Ceyhan, ' Dövizin güvenli liman olduğu, borsanın çok daha karlı olduğu, faiz getirisinin düşük olacağı bir döneme giriyoruz ' diyor.
  • İçinde ying-yang dengesini kurabiliyor musun ? - Astrolog Gahl’u tanır mısın ? O bana demişti ki “Kadın vücuduna girmiş bir erkek ruhu var sende.
  • Ünlü Astrolog Ortaç ' ın, geçmişine tamamen sünger çektiğini ve bu ilişkinin evlilikle sonuçlanacağını söyledi.
  • 2 ay önce Böyle Bir Şey Var Mı ? programına katılan Rüya yorumcusu Astrolog olarak katılan Emine Akkaya ' nın 2013 yılının ünlülere neler getireceğini yorumlarken Müslüm Gürses için sarfettiği cümleler büyük tepki çekmişti.
  • Ünlü Astrolog Susan Miller, Merkür ' ün gerilemesine denk gelen en son seçimlerde, oy makinelerinin bozulduğuna, oy pusulalarının kaybolduğuna, hatta Florida ' da oyların yeniden sayılması gerektiğine dikkat çekiyor.
  • REJİ YANLISI VE KARŞITI YORUMALAR Yaklaşık 30 yıldır siyasi ve askerî olarak Şam ' ın etkisi altında olan komşu Lübnan ' da Astrolog Michel Hayek Esad karşıtı bir televizyon kanalı olan MTV ' de gerçekleştirdiği 2012 ' ye ilişkin yorumlarında Esad ' ın düşeceğini öngörmüştü.

Sizde içinde Astrolog kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Kelime Anlamını Paylaş