böceğim kelime anlamı böceğim nedir böceğim ne demek böceğim sözlük anlamı böceğim

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

insect haşere Kelebek, kurt ve tırtılın dışında kalan küçük hayvancıklara verilen ad:"Artık onun yalnızca bir böcek ısırığı olduğunu düşünüyordum." O. Pamuk. İstakoza benzer, uzunluğu 3040 cm kadar olan, sarı renkli, kısa kıskaçlı, yenilen bir deniz hayvanı Eklem bacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı ve vücutları baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş hayvan sınıfı, haşere böcü momol İstakoza benzer, uzunluğu 3040 cm kadar olan, sarı renkli, kısa kıskaçlı, yenilen bir deniz hayvanı Kelebek, kurt ve tırtılın dışında kalan küçük hayvancıklara verilen ad Eklem bacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı ve vücutları baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş hayvan sınıfı Vücutları baş, göğüs ve karın olarak üç bölgeye ayrılan, duyargaları birer, kanatları ikişer, ayaklarıyla ağız parçaları üçer çift olan eklem bacaklılar sınıfı

Kelime Dili

böceğim kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

böceğim kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen böceğim kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde böceğim kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde böceğim kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Bu sayfa üzerinde böceğim kelime anlamı gösterilmektedir. böceğim nedir ? böceğim ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. böceğim kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.