cicek kelime anlamı cicek nedir cicek ne demek cicek sözlük anlamı cicek

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

BİŞKUFE, İŞGÜFE, İrinli kabarcıklar dökerek yüzde izler bırakan ateşli, ağır ve bulaşıcı bir hastalık, şükufe, Davranışları hafif, toplum kurallarına uymayan kimse, Çiçek açan kır veya bahçe bitkisi, Davranışları hafif, toplum kurallarına uymayan kimse. İrinli kabarcıklar dökerek yüzde izler bırakan ateşli, ağır ve bulaşıcı bir hastalık, Süblimleşme veya çiçeksime yoluyla elde edilen toz, Bir bitkinin, üreme organlarını taşıyan çoğu güzel kokulu, renkli bölümü, Bir bitkinin, üreme organlarını taşıyan çoğu güzel kokulu, renkli bölümü. Çiçek açan kır veya bahçe bitkisi:"Evin ufak çiçekler ve bitkilerle süslü bahçesine çıktım." R. H. Karay,

Kelime Dili

cicek kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

cicek kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen cicek kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde cicek kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde cicek kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Benzer Kelimeler

cicek sapi
Bu sayfa üzerinde cicek kelime anlamı gösterilmektedir. cicek nedir ? cicek ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. cicek kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.