Destek Olmak Nedir ? Ne Demek ?

Destek Olmak Kelime Anlamı Nedir ?

1-)Güç sağlamak, yardımcı olmak omuzlama


2-)Güç sağlamak, yardımcı olmak.


Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 


Dil
Anlamı
İngilizcesi İngilizce
Cooperate.
İngilizcesi İngilizce
Back.
İngilizcesi İngilizce
Further.
İngilizcesi İngilizce
Boost.
İngilizcesi İngilizce
Brace.
İngilizcesi İngilizce
Nourish.
İngilizcesi İngilizce
Sustain.

  •    Diğer kentlerde yapılan göstericilere Destek Olmak için bütün farklı gruplar olarak birlikte Cuma namazı kılma kararı aldıklarını söyleyen katılımcılardan Casım El İzzi, " Burada Arap, Türkmen, Kürt hep bir aradayız.
  • Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ile Kürt müziğinin önde gelen ses sanatçısı Şivan Perwer, yeni başlatılan barış sürecine Destek Olmak amacıyla, Erbil ' de, " kardeşlik buluşması " adı altında bir araya geldi.
  • Fransız askerlerine Destek Olmak için Mali ' ye gönderilen ilk Afrika birliklerinin ise ülkeye yarın ulaşması bekleniyor.
  • Deprem ve sonrası süreçlere Destek Olmak amacıyla düzenlenen fuarda birbirinden ilginç ürünler sergileniyor.
  • Amerikalılar baklava yapmaya geliyor Türk mutfak kültürünü dünyaya tanıtmak ve gastronomi turizmine Destek Olmak isteyen Karaköy Güllüoğlu, düzenlediği ‘üretim turlarıyla’ turistlerin gözdesi oldu.
  • Çevre illerdeki Şişecam fabrikalarında çalışan işçiler de arkadaşlarına Destek Olmak için geldi.
  • VEKİLLER DE GELDİ İşçilere Destek Olmak isteyen ve aralarında CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal ve BDP İstanbul Milletvekili Levent Tüzel ' in de olduğu bazı vekiller de   İŞÇİLER NE İSTİYOR, İŞVEREN NE VERİYOR ? 45 yıla yakın bir süreden beri faaliyette olan Şişecem Topkapı Fabrikası, Şişecam Grubu’nun en gözde üretim üslerinden biri.
  • Festivale Destek Olmak amacıyla geçtiğimiz günlerde Antalya ' da bulunan Tunca, gün boyu festival kapsamındaki filmleri yakın takibe aldı.
  • l Türkiye ' de Acil İhtiyaç Projesi Vakfı ile çalışmalarınızdan bahseder misiniz ? Herbalife, yardıma muhtaç çocuklara Destek Olmak amacıyla başlattığı Herbalife Aile Vakfı ' nın programı olan ' Casa Herbalife ' projesi, çocukların beslenmelerini ve yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlayan vakıfları destekleyerek altı kıtada çocuklara doğru beslenme imkanı sunulmasına yardımcı oluyor.
  • Üçer, DTK daimi meclisinin almış olduğu karar doğrultusunda cezaevlerinde 58 gündür açlık grevinde olan tutuklulara Destek Olmak amacıyla açlık grevine başladıklarını söyledi.

Sizde içinde Destek Olmak kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Destek Olmak kelimesi anlamı 1 defa okunmuştur. [48011] Destek Olmak kelime anlamı, Destek Olmak nedir, Destek Olmak ne demek, Destek Olmak sözlük anlamı

Kelime Anlamını Paylaş