Fulya Nedir

Fulya Nedir ? Fulya Ne demek ?

1-)Nergisgillerden, soğan köklü bir bitki ve bu bitkinin zerrin ve nergis adlarıyla da anılan güzel kokulu çiçekleri (Narcissus jonquilla), soğan çiçeği, zerrin, Nergisgillerden, soğan köklü bir bitki ve bu bitkinin zerrin ve nergis adlarıyla da anılan güzel kokulu çiçekleri, zerrin (Narcissus jonquilla), Nergisgillerden bir bitki türü ve bu bitkinin zerrin ve nergis adlarıyla da anılan güzel kokulu çiçekleri,


2-)Nergisgillerden, soğan köklü bir bitki ve bu bitkinin zerrin ve nergis adlarıyla da anılan güzel kokulu çiçekleri, zerrin (Narcissus jonquilla).


3-)Nergisgillerden bir bitki ve onun güzel renkli, kokulu çiçeği.


4-)nergisgillerden, san renkte çiçeği keskin ve güzel kokulu bir bitki, sarı soğançiçcği


Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 


Dil
Anlamı
İngilizcesi İngilizce
Jonquil.
İngilizcesi İngilizce
Daffodil.
İngilizcesi İngilizce
Lent lily.
İngilizcesi İngilizce
Narcissus.

  • Acıbadem Fulya Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Şener'in 20 Ekim Cumartesi günü geçirdiği operasyonun ardından, tedavisinin tamamlandığı ve taburcu edildiği bildirildi.
  • Seba'nın tedavisine devam ediliyor Öte yandan Acıbadem Fulya Hastanesi'nde tedavi gören Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın da hastaneye geldiği güne nazaran sağlık durumunun daha iyi olduğu belirtildi.

Sizde içinde Fulya kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Fulya kelimesi anlamı 166 defa okunmuştur. [65804] Fulya kelime anlamı, Fulya nedir, Fulya ne demek, Fulya sözlük anlamı

Paylaş