görsel işitsel araçlar kelime anlamı görsel işitsel araçlar nedir görsel işitsel araçlar ne demek görsel işitsel araçlar sözlük anlamı görsel işitsel araçlar

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

  • Hem görme hem işitme duyularını aynı zamanda etkileyen, görselişitsel eğitimde kullanılan araçlar; görsel araçlar ile işitsel araçların bileşimi. (Bunların başında sesli filmler (sinema) ile televizyon yayını (televizyon) gelir.görselişitsel araçların başlıcaları şunlardır: Film gösterici, saydam resim gösterici, mıknatıslı görüntü aygıtı, televizyon almacı, radyo, kapalı yayın düzeni, ses aygıtı, plakçalar, dil işlemeliği, film kutucuğu, televizyon kutucuğu).
  • İngilizcesi :AudioVisual media.
  • Almancası :Audiovisuelle Medien, AVM, audiovisuelle Lehrmedien, AVL, audiovisuelle Bildungsmittel, AVB, optischeakustische Lehrmittel, optischeakustische Medien
  • Fransızcası :Moyens audiovisuels

Kelime Dili

görsel işitsel araçlar kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

görsel işitsel araçlar kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen görsel işitsel araçlar kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde görsel işitsel araçlar kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde görsel işitsel araçlar kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Bu sayfa üzerinde görsel işitsel araçlar kelime anlamı gösterilmektedir. görsel işitsel araçlar nedir ? görsel işitsel araçlar ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. görsel işitsel araçlar kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.