Hepsi Kimdir ?

Hepsi Biyografisi

Hepsi Kimdir ? Biyografisi, Hayatı, Eşi, Nereli, Kaç Yaşında, Öldü mü ?

Hepsi : Hepsi Hepsi grubu üyeleri
Eren BAKICI
18 mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu.Özel İdeal İlkokulu’nda öğrenim hayatına başlayan Bakici sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitiren Bakici, halen üniversite bünyesindeki Modern Dans bölümünde eğitimini sürdürmektedir.. 1993-1999 yılları arasında Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nde çeşitli oyunlarda rol aldı. 1997 yılında Londra’da "Urdang Dance Academy"’de ve 1998 yılında Budapeste Dans Okulu'nda eğitim aldı. Özel bir dans grubu olan [email protected] ile, Çin’de sahne alan Bakici, Yıldızların Altında müzikalinde de rol aldı.
Gülçin ERGÜL
30 ekim 1985 yılında doğdu. Eğitimine Lütfü Banat İlköğretim Okulu’nda başladıktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünü girdi ve mezun olup halen devam ettiği ayni üniversitenin Modern Dans Bölümü'ne girdi. Atatürk Kültür Merkezi'nde oyunlarda rol almasının yanında, 3 yıl kadar da çocuk korosunda şarkı söyleyen Ergül; san, piyano ve hip-hop dersleri almış ve reklâm jinglelari seslendirmiştir.
Yasemin YÜRÜK
21 Eylül 1986 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lütfü Banat İlkokulu’nda okuduktan sonra, ortaöğretimden itibaren öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde devam eden Yürük, halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümü öğrencisidir. Grup arkadaşları gibi Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Balesi’nde çeşitli oyunlarda rol alan Yürük; san, piyano ve oyunculuk dersleri alıp, reklâm jinglelari seslendirmiştir.
Cemre KEMER
17 şubat 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Kemer, Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Semavi İlkokulu’nda okuduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitirdi ve halen devam ettiği Klasik Bale eğitimine başladı. Atatürk Kültür Merkezi bünyesindeki çocuk balelerinde çeşitli roller alan Kemer, çeşitli müzik kliplerinde oyuncu olarak çalışmış, san ve piyano dersleri almış ve reklâm jinglelari seslendirmiştir.

Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 

Hepsi Özgeçmişi

Hepsi Hayatı

Sizde Hepsi ile ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız ?

Hepsi biyografisi 117 defa okunmuştur. [5381]