Hulk Nedir ? Ne Demek ?

Hulk Kelime Anlamı Nedir ?

1-)Huy. Ahlâk. Tabiat. Yaratılıştan olan haslet. Seciyye. Cibilliyet İnsanın doğuştan veya sonradan kazandığı ruhî ve zihnî hâller Denizcilikte, büyük ve yuvarlak burunlu tekneler için kullanılan bir terim Büyük ve yuvarlak burunlu tekneler için kullanılan deyim


2-)Hurda gemi, gemi iskeleti, iri ve hantal tip


3-)Kullanılmaz hale gelmiş gemi teknesi, hurda gemi


4-)Çok büyük ve kaba gemi


5-)İri ve hantal kimse veya şey


6-)Up ile hantal bir şekilde doğrulmak


7-)i. 1. hurda gemi. 2. çok büyük ve kaba gemi. 3. iri ve hantal kimse/şey. f. up hantal bir şekilde doğrulmak.


Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 


 • laf vardır halk içinde söylenir laf vardır Hulk içinde söylenir
 • Bilgileri çalınan isimler arasında şarkıcı Beyonce ve eşi Jay Z, Britney Spears, Hulk Hogan, Arnold Schwarzenegger, Paris Hilton ve Donald Trump da yer alıyor.
 • ‘Biz seni seviyoruz ama suç kocanda Michelle’ KORSANLAR tarafından kişisel bilgileri çalınıp internet ortamından yayınlanan isimler ise şöyle sıralanıyor : “Eski ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Arnold Schwarzenegger, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, ABD Adalet Bakanı Eric Holder, eski ABD Başkan adayı Sarah Palin, ünlü işadamı Donald Trump, şarkıcı Britney Spears, Kim Kardashian, Paris Hilton, Mell Gibson, Ashton Kutcher, Hulk Hogan, Jay-Z ve Beyonce.
 • Beyonce, Jay Z, Mel Gibson, Britney Spears, Hulk Hogan, Arnold Schwarzenegger ve Donald Trump da hacker’ların ya da şakacıların kurbanı olan diğer ünlüler.
 • Hulk 55 milyon euroya bu yaz Porto ' dan Zenit ' e transfer olmuştu ve takımının da en çok kazanan oyuncusu konumunda yer alıyor.
 • sırada bulunduğu listede Agüero, Nani, Van Persie, Hulk ve Torres gibi önemli yıldızlar Burak ' ın gerisinde kaldı.
 • Hulk - Zenit 4,08 9.
 • Hulk - Zenit 4.
 • Hulk - 5.
 • KALE : Júlio César ( QPR ) , Diego Alves ( Valencia ) DEFANS : Dante ( Bayern Münih ) , David Luiz ( Chelsea ) , Miranda ( Atlético de Madrid ) , Leandro Castan ( Roma ) , Adriano ( Barcelona ) , Daniel Alves ( Barcelona ) , Felipe Luís ( Atlético de Madrid ) ORTA SAHA : Arouca ( Santos ) , Hernanes ( Lazio ) , Ramires ( Chelsea ) , Oscar ( Chelsea ) , Lucas ( PSG ) , Paulinho ( Corinthians ) FORVET : Fred ( Fluminense ) , Hulk ( Zenit ) , Neymar ( Santos ) , Ronaldinho Gaúcho ( Atlético ) , Luis Fabiano ( São Paulo ).
 • İşte Brezilya’nın aday kadrosu Julio Cesar ( QPR ) , Diego Alves ( Valencia ) , Daniel Alves, Adriano ( Barcelona ) , David Luiz ( Chelsea ) , Dante ( Bayern Münih ) , Leandro Castan ( Roma ) , Miranda, Filipe Luis ( Atletico Madrid ) ; Ramires ( Chelsea ) , Arouca ( Santos ) , Paulinho ( Corinthians ) , Hernanes ( Lazio ) , Oscar ( Chelsea ) , Ronaldinho ( Atletico Mineiro ) , Lucas Moura ( Paris Saint Germain ) ; Hulk ( Zenit St Petersburg ) , Neymar ( Santos ) , Fred ( Fluminense ) , Luis Fabiano ( Sao Paulo ).

Sizde içinde Hulk kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Hulk kelimesi anlamı 2414 defa okunmuştur. [78889] Hulk kelime anlamı, Hulk nedir, Hulk ne demek, Hulk sözlük anlamı

Kelime Anlamını Paylaş