İngilizce Nedir

İngilizce Nedir ? İngilizce Ne demek ?

1-)HintAvrupa dil ailesinden, İngiltere'de, biraz farklı biçimiyle Amerika Birleşik Devleri, Kanada, Avustralya ve İngiliz uygarlığını benimsemiş olan ülkelerde kullanılan dil HintAvrupa dil ailesinden, İngiltere'de, biraz farklı biçimiyle A.B.D., Kanada, Avustralya ve İngiliz uygarlığını benimsemiş olan ülkelerde kullanılan dil Bu dile özgü olan


2-)Bu dile özgü olan.


Bu bilgi faydalı oldu mu ?

 


Dil
Anlamı
İngilizcesi İngilizce
Hint-Avrupa dil ailesinden, İngiltere'de, biraz farklı biçimiyle Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve İngiliz uygarlığını benimsemiş olan ülkelerde kullanılan dil, İngiliz İngilizcesi.
İngilizcesi İngilizce
The English language.
İngilizcesi İngilizce
English.
İngilizcesi İngilizce
İn english.

  • Obama'ya gönderdiği mektupta ifade hatası Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'ın yeniden seçilen Amerika Başkanı Barack Obama'yı tebrik etmek için gönderdiği İngilizce mektupta hata yaptığı iddia edildi.
  • Paris Sorbon Üniversitesi İngilizce Bölümü Öğretim üyelerinden Julie Vatain'da François Hollande'ın Fransızca yazılan mektuplarda samimiyeti belirtmek için kullanılan"amicalement"kelimesinin sözlük karşılığının mektupta kullandığını söyledi.

Sizde içinde İngilizce kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

İngilizce kelimesi anlamı 5 defa okunmuştur. [87906] İngilizce kelime anlamı, İngilizce nedir, İngilizce ne demek, İngilizce sözlük anlamı

Paylaş