kabakdan kelime anlamı kabakdan nedir kabakdan ne demek kabakdan sözlük anlamı kabakdan

Kelime Anlamı Nedir ? Ne Demek ?

DÜBBA' KAR' lamer Tırtılları aşınarak yüzeyi düzleşmiş olan Tüysüz, dazlak Kabak kemane Tırtılları aşınmış taşıt lastikleri için kullanılan sözcük Ham, tatsız Küçük kasaba Kısa boynuzlu hayvan Bilgisiz, görgüsüz, kaba Esrarkeşlerin kullandığı bir çeşit nargile Bu bitkinin türlerine göre yemeği ve tatlısı yapılan ürünü Ham, tatsız (kavun, karpuz) Tüysüz, dazlak:"Kaba kabak gibi tıraşlı!" H. E. Adıvar Kabak kemane:"Siperin içinde birkaç nefer ayakta ileriye bakıyor, öbürleri aşağı oturmuş konuşuyorlar, gülüyorlar, türkü söylüyorlar, kabak çalıyorlar." Ö. Seyfettin Tırtılları aşınarak yüzeyi düzleşmiş olan (taşıt lastiği) Kabakgillerden, birçok türleri olan bir bitki (Cucurbita)

Kelime Dili

kabakdan kelimesi Türkçe bir kelimedir.

Örnek Cümleler ve Ek Bilgiler

kabakdan kelimesi ile ilgili örnek cümle veya ek bilgi bulunamadı. Sözlüğü geliştirmek için lütfen kabakdan kelimesi ile ilgili bildiklerinizi yazınız.

Sizde içinde kabakdan kelimesi geçen bir şeyler yazar mısınız ?

Sizde içinde kabakdan kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

Bu sayfa üzerinde kabakdan kelime anlamı gösterilmektedir. kabakdan nedir ? kabakdan ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. kabakdan kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.